ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
EN
Збільшення пластичної сировини та обмеження електроенергії
Дата публікації: 2021-10-18 Відвідування:129

Минулого року китайський уряд офіційно оголосив, що Китай прагне досягти піку викидів до 2030 року та досягти вуглецевої нейтральності до 2060 року, що означає, що у Китаю є лише 30 років для постійного та швидкого скорочення викидів. Щоб побудувати спільноту спільної долі, китайський народ повинен наполегливо працювати і досягти безпрецедентного прогресу.
Щоб дати світові обіцянку, що Китай досягне піку викидів у 2030 році та вуглецевої нейтральності в 2060 році, китайські місцеві органи влади вжили суворих заходів щодо скорочення викидів CO2 та споживання енергії через обмеження постачання електроенергії.
Деякі регіони забезпечують 5 днів і зупиняються 2 дні на тиждень, деякі пропонують 3 і припиняють 4 дні, деякі навіть просто дають 2 дні, але припиняють 5 днів.

Ці дії призведуть до страшенного зростання всіх витрат, від сировини до пакувальних матеріалів, від вартості робочої сили до витрат на експлуатацію портів. Наша компанія прагне надавати клієнтам високоякісні продукти та продумане обслуговування. До цього ми доклали всіх зусиль, щоб пом’якшити вплив таких проблем, як зростання цін на сировину та коливання обмінного курсу, а також уникнути підвищення цін.

Тел / WhatsApp / WeChat:

+86 - 152 6771 2909 (Whatsapp/WeChat)

E-Mail:

[захищено електронною поштою]

Адреса:

NO.10 BLDG, Caihong Witpark, Longgang, Wenzhou, Чжецзян, Китай (материк)

продукти
навігація
Форум
Форум Форум
Слідуй за нами
Copyright © 2021-2023 Wenzhou Zili Plastic Clip Chain Co.,ltd | Політика конфіденційності | Terms and Conditions