ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
EN
введення

Wenzhou Zili Plastic Clip Chain Co.,ltd has been established since 1985,which is one of the most professional manufacturers of пластикова блискавка products in China. 

Наша компанія зосереджується на виробництві блискавок більше 35 років, щоденна продуктивність може досягати 1 мільйона метрів. Наша продукція добре продається як на внутрішньому ринку, так і на зарубіжному, наша компанія заслужила велику підтримку та вдячність від наших клієнтів за високу якість та професійну майстерність наших продуктів. 

Наша компанія спеціалізується на виробництві наступних товарів: 

1.bone zipper, flange zipper,бігунок-блискавка, PE zipper, PP zipper,eva zipper, advertising zipper,vacuum sealed zipper and all kinds of shaped zippers. 

2. блискавки для чайних пакетів, пакетів для їжі, пакетів для костюмів, пакетів для файлів, поштових пакетів, самонесучих сумок на блискавці, компресних пакетів, нетканих пакетів на блискавці та всіх видів сумок на блискавці. 

3.PP,PE,EVA high speed zipper extruder machine, zipper bag making machine and all kinds of slider mould. 

4.Ми також надаємо всі види пластикової блискавки. Наша компанія володіє сучасним обладнанням та професійними методами, ми можемо налаштувати всі види дизайну від наших клієнтів, щоб допомогти їм розширити свій ринок, ваші будь-які ідеї мають велике значення для нас. 

Щиро вітаємо вас до співпраці та розвитку з нами. 

1) Ми маємо понад 20-річний досвід у виготовленні всіх видів пластикових блискавок 

2) Ми володіємо багатьма передовими й повними виробничими лініями 

3) Професійні співробітники обіцяють коротку та своєчасну доставку 

4) Конкурентоспроможна ціна та гарна кількість 


Близько1


Чому обирають нас 

Кожен клієнт унікальний. Клієнти купують у MH з багатьох причин. Але в більшості випадків це зводиться до одного слова: довіра. 

Повірте в наш багатий досвід! 

Простіше кажучи, ми розуміємо бізнес клієнтів. Це твердження ґрунтується на 20-річному досвіді експорту матеріалів у більш ніж 100 країнах. Ми не просто продаємо продукти, а продаємо знання та послуги, які потребують наших клієнтів. 

Орієнтація на клієнта дала нам цінний досвід, який легко перетворюється на іншу ключову сферу довіри. 

Довіртеся нашим повним пакетним рішенням! 

Коли клієнти купують у Zili, вони хочуть купувати не просто «просто продукти», а «такі продукти, які можуть допомогти клієнтам отримати прибуток». Оскільки ми знаємо бізнес клієнтів, останні зміни на ринку та їх аналогів, ми можемо створювати пакетні рішення для клієнтів: відповідні продукти, які відповідають потребам клієнта, своєчасна доставка, зручне логістичне обслуговування, фінансова підтримка тощо. Ми надаємо різноманітні пропозиції щодо обслуговування та підтримки, які використовують базу досвіду нашого найкращого персоналу як консультантів, тренерів, команди впровадження та техніків після продажу.  

Повірте в наші безпрограшні результати! 

«З ZiL мій бізнес росте все більше і більше», «Я завжди можу покластися на Zili, коли мені потрібна допомога», ці слова ми завжди чуємо від наших клієнтів. Ми пишаємося тим, що половина наших нових клієнтів викликана попередніми. Наші добрі відносини з клієнтами засновані на щирій зацікавленості у створенні безпрограшних сценаріїв, які сприятимуть розвитку бізнесу кожного. 

Вибір Zili як члена вашої команди та внеску в успіх вашого бізнесу – це значний вотум довіри. Ми будемо раді застосувати наш досвід, рішення та результати від вашого імені та почати завойовувати вашу довіру.


про

Тел / WhatsApp / WeChat:

+86 - 152 6771 2909 (Whatsapp/WeChat)

E-Mail:

[захищено електронною поштою]

Адреса:

NO.10 BLDG, Caihong Witpark, Longgang, Wenzhou, Чжецзян, Китай (материк)

продукти
навігація
Форум
Форум Форум
Слідуй за нами
Copyright © 2021-2023 Wenzhou Zili Plastic Clip Chain Co.,ltd | Політика конфіденційності | Terms and Conditions